לכאורה, נראה פשוט הדבר. ניגשים לאינטרנט, מחפשים יזם, מציעים את הבניין או הבניינים, ויוצאים לדרך.

לא כך הדברים קורים בשטח...

 

במרוצת הזמן, צצו להם מאות קבלני חתימות, אשר כל מטרתם היא להחתים בניין לתקופת זמן כזו או אחרת, ובתקופת ההתחייבות, למסור ליזם או נכון יותר לומר "למכור" ליזם כזה או אחר את הזכות להיכנס לפרוייקט.

על פניו, אותו קבלן חתימות הופך להיות מתווך לכל דבר ומעבר להבטחות שווא בדרך, שלרוב אין להן אחיזה במציאות, התקשרות הדיירים אינה מסודרת, ומסתיימת במקרים רבים בבניין שפשוט מתייאש ונשאר תקוע מול קבלן החתימות, או מול יזם שלא נבחר על ידי ועד הבניין ולא נבדק כהלכה לפני תחילת הפרוייקט כיוון שהגיע "מהדלת האחורית".

 

במקרים כגון זה, לא רק שנציגי הדיירים הופכים להיות "יוצרי הכשל", אלא כלל הדיירים מפסיקים להאמין באופציה שהפרוייקט אי פעם יקום, והופכים להיות אדישים או כלל לא מעוניינים להתקשר עם אף גורם ובעצם, מרימים ידיים או מציגים התנגדויות והתלבטויות מיותרות ומכאן המדרון מתחיל, ולרוב כל הסיפור מסתיים במפח נפש ובתחושת פספוס של כולם. דוגמא זו היא אחת מיני רבות, אשר גורמות לדיירים לוותר מראש, וחבל.

 

"עמית לדרך" שמה לה למטרה, ליצור תהליך מסודר ומכוון מראש שייעודו הוא להגיע לנק' הגמר בצורה יעילה, בטוחה, ועם כמה שפחות רעשי רקע בתהליך ללא קשירת הבניין בהסכם כובל כזה או אחר.

במסגרת התהליך אנחנו פועלים בשקיפות מלאה יחד עם נציגות הדיירים, מתעדים כל פגישה ושמים לנו מטרה משותפת בעבור כל פגישה, משימות, לוחות זמנים וכד'.

"מטרת העל" היא הצגת תוכנית מול כלל דיירי הבניין עד חצי שנה מיום הפגישה הראשונה שלנו, וכמובן לאחריה הכנת הסכם מול היזם שייבחר על ידי ועד הדיירים והגשת תוכניות לעירייה. הלכה למעשה, תוך שנה להיות עם הסכם לחתימה על השולחן.

 

מה שנותר לכם מכאן, הוא ליצור קשר טלפוני או על גבי האתר ולתאם פגישת היכרות קצרה, לשמוע קצת יותר ולהבין יחד כיצד ניתן לסייע לכם מהנקודה בה אתם נמצאים.

 

 

בהצלחה.

אז איך עושים זאת?

073-7433224

״אין הטיפה חוצבת בסלע מכח עוצמתה, אלא מכח התמדתה...״

(וינסטון צ׳רצ׳יל)